Blake Lively a Ryan Reynolds pobavili internet.

Blake Lively a Ryan Reynolds pobavili internet. Profimedia.cz

Herečka Blake Lively vtipkovala o čtvrtém těhotenství: Z odpovědi jejího slavného manžela šli fanoušci do kolen

Ryan Reynolds (45) a Blake Lively (34) jsou pyšnými rodiči tří dcer. Tu poslední, o jejíž jméno ani podobu se se světem zatím nepodělili, porodila herečka loni. Hvězdný manželský pár také proslul tím, že se navzájem trollí na sociálních sítích. A pobavit internet se jim podařilo i tentokrát.

Reynolds na svém instagramovém profilu zavzpomínal a sdílel klip k filmu Pohřben zaživa z roku 2010. A to neuniklo jeho manželce. „Myslím, že jsem z toho právě otěhotněla,“ komentovala příspěvek hvězda Super drbny.

„Od 22. července jsem už navždy mimo kancelář. Pokud během mé nepřítomnosti potřebujete pomoc, kontaktujte někoho. Kohokoliv. Pokud ne, odpovím na vaši zprávu co nejdříve po mém nepravděpodobném návratu. Děkuji,“ odepsal své choti herec a fanoušci šli do kolen. Oba komentáře si vysloužily na tisíce lajků.

ČTĚTE TAKÉ: Ryan Reynolds a Blake Lively pobavili internet prvním snímkem předčasně narozené dcerky: Má hereččin úsměv, žertují fanoušci

Zatím tedy nic nenasvědčuje tomu, že by se představitel Deadpoola chtěl stát počtvrté otcem. Tři dcery a manželka mu zřejmě stačí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků