Simona Krainová

Simona Krainová Foto: Instagram S. Krainové

Simona Krainová se stala terčem podvodníků. Stejnou zkušenost má i populární slovenská komička

V poslední době se čím dál častěji vyskytují případy, kdy podvodníci založí pod jménem slavné osobnosti falešný profil na sociálních sítích, jehož účelem je vytáhnout z lidí peníze. Čerstvou zkušenost má i modelka Simona Krainová (49), stejně jako slovenská komička, herečka a moderátorka Eva Kramerová, na Instagramu známá jako @evelynjefresh.

Podvodníci jejich jmény lidi vybízejí k jakýmsi soutěžím, které mají za cíl z followerů vytáhnout peníze. Obě na sociálních sítích na falešné profily upozornily, distancovaly se od nich a fanoušky požádaly o nahlášení.

„Nějaký chytrák se tady vydává za mě a tahá z vás peníze!! Prosím o nahlášení tohoto falešného profilu, a jestli vás můžu poprosit, nereagujte na tyto podvodné zprávy zlodějů!!!!! Děkuji,“ varovala Krainová na svém pravém účtu Simona Krainová (official) před profilem níže.

Zveřejnil(a) Simona Krainová (official) dne Středa 22. července 2020

Neblahou zkušenost mají i další celebrity.

ČTĚTE TAKÉ: Michael Foret se stal obětí hackera a zloděje. Přišel o účty na sociálních sítích a desítky tisíc korun

Podvodníci poškodili Vaška Noida Bártu, jehož jménem žádali muzikantovy fanoušky o pomoc, a hackeři zaútočili také na účty Andrey Bezděkové, Nikol Švantnerové, Alice Bendové, Martiny Gavriely nebo zpěváka Michaela Foreta. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků