Karel Janeček se snoubenkou Liliou

Karel Janeček se snoubenkou Liliou Foto: Instagram L. Khousnoutdinové

Miliardář Karel Janeček (47) slavil narozeniny i rozvod: Takhle mu to slušelo s krásnou snoubenkou

Miliardář a matematik Karel Janeček (49) předčasně oslavil se snoubenkou Liliou Khousnoutdinovou své 47. narozeniny. Velkolepá párty se konala na pražském Žofíně. Zamilovaný pár slaví narozeniny každý rok společně.

„21. 7. (jak jinak) jsme oslavili narozeniny - už tradičně moje i Karla dohromady. Plný Žofín milých lidí, krásné dárky v podobě básní a vystoupení,“ neskrývala nadšení půvabná Lilia.

Tu nejvíc potěšilo vystoupení Olgy Lounové a Patricie Fuxové, která jim zazpívala nový singl inspirovaný jejich příběhem. A nebyla to jen obyčejná narozeninová oslava.

Janeček slavil také svůj nedávný rozvod s matkou svého syna Yanise, matematičkou Mariem Mhadhbi. Soud manželství ukončil v květnu. Janeček se tak může znovu oficiálně oženit.

ČTĚTE TAKÉ: Štíhlá jako proutek: Snoubenka miliardáře Karla Janečka se pochlubila fotkou v plavkách

Za sebou má neoficiální buddhistický obřad. Podnikatel a jeho současná žena Lilia se vzali v Bhútánu v roce 2017, tamtéž počali i dcerku. Loni na karlovarském festivalu pár Super.cz řekl, že chystá i oficiální sňatek. Dcera Isabelka se páru narodila před dvěma lety

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků