Anna Julie Slováčková

Anna Julie Slováčková Foto: Instagram A. J. Slováčkové

Anička Slováčková se rozepsala o emocích. Na místo čar po ozařování přijde tetování, svěřila

Již několik měsíců svádí Anička Slováčková (27) svůj boj s rakovinou. Herečka a zpěvačka má za sebou sérii chemoterapií a následnou operaci. Nedávno prozradila, že její bitva stále nekončí a čeká ji další fáze léčby. I přes to všechno neztrácí Anička úsměv z tváře.

Svým fanouškům nyní poslala vzkaz, ve kterých se rozepsala o nejrůznějších emocích, které všichni čas od času prožíváme. „Je v pořádku se každý den neusmívat. To, že se nebudeme každý den smát, z nás nedělá negativního člověka. Je v pořádku brečet, když je nám smutno. To, že v sobě budeme zadržovat emoce, aby nikdo neviděl naši zranitelnost nebo citlivé místo, z nás nedělá siláky,“ svěřila se Slováčková s tím, že každý má být sám sebou.

„Neodsuzujte někoho jen z toho důvodu, že prožívá věci po svém. Navíc mysleme na to, že každá mince má vždy dvě strany. A taky na to, aby nás ty špatné nálady apod. nepohltily a nestal se z toho jakýkoliv problém. P.S.: Nemám nové tetování, mám na hrudníku nakreslené čáry kvůli ozařování, tetování tam přijde později,“ dodala Anička ke sdílené fotce. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků