Orlando Bloom a jeho pudl Mighty

Orlando Bloom a jeho pudl Mighty Profimedia.cz

Smutný konec pátrání. Mazlíček Orlanda Blooma je zřejmě mrtvý. Herec má na jeho počest nové tetování

Nejhorší obavy Orlanda Blooma (46) se naplnily. Jeho pudl Mighty, který se před pár dny ztratil v Santa Barbaře, a za jehož nalezení herec nabízel velké peníze, je zřejmě mrtvý. Na počest svého čtyřnohého kamaráda si Bloom nechal na hrudi udělat tetování, Mightyho jméno v srdíčku. Video ze salonu a vzpomínky sdílel i na Instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Mighty’s on the other side now. After 7 days of searching from sunrise to sunset and into the wee hours, today, the 7th day ~the number of completion~ we found his collar... I have wept more this week than I thought possible, which has been very cathartic and healing... I left no stone unturned, crawled thru all the man holes, under the roads, searched every back yard and creek bed. Had two separate sniffer dogs do their best as well. I feel so grateful to have learned from my little Mighty man that love is eternal and the true meaning of devotion. I feel sure he was looking down on me whistling in every back yard and knowing that I was doing all I possibly could to respect our bond. He was more than a companion. It was a soul connection for sure. I’m sorry. I love you. Thank you. RIP my MIGHTY HEART my little fellow A ♠️’s ❤️Thank you to the community for allowing me to search through their yards for him and supporting my midnight walks. It was reassuring to see the best of people even in the worst of times. To the angels of @dogdayssar I’m forever in your debt. You ladies are heaven sent. Lastly thank you to @scottcampbell for the ink. I love you brother❤️l

Příspěvek sdílený Orlando Bloom (@orlandobloom), Čec 21, 2020 v 11:19 PDT

„Mighty už je na druhém břehu. Po sedmi dnech pátrání od úsvitu do soumraku i v brzkých ranních hodinách, jsme sedmý den našli jeho obojek... Tento týden jsem se naplakal víc, než jsem myslel, že je možné, což bylo velmi katarzní a léčivé,“ napsal herec s tím, že při hledání psa otočil každičký kámen a prošel všechna možná místa, kde by psík mohl být. Na pomoc měl dokonce dva hledací psy.

ČTĚTE TAKÉ: Marika Gombitová v slzách: Slovenská zpěvačka oplakává svého věrného přítele

„Jsem svému Mightymu velmi vděčný, naučil mě, že láska je věčná a poznal jsem skutečný význam oddanosti. Jsem si jistý, že se na mě seshora díval, jak pískám na každém dvorku a v úctě k našemu poutu dělám vše, co jsem mohl. Byl víc než jen společníkem, byl spřízněnou duší. Je mi to moc líto. Miluju tě. A děkuji ti. Odpočívej v pokoji, můj Mighty, můj malý kamaráde,“ uvedl herec s poděkováním všem, kteří se do hledání jeho psa zapojili. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků