Anna K.

Anna K. Foto: Goran Tačevski

Anna K. má žilní trombózu, píchá si injekce do břicha

Zpěvačka Anna K. (45) má po léčení rakoviny prsu další zdravotní problém. Natrhla si lýtkový sval při lyžování a ke zranění se následně přidaly komplikace.

"Lékaři mi sdělili, že mám žilní trombózu. Dokonce mě chtěli hospitalizovat," řekla zpěvačka Novinkám. Sama si do břicha píchá injekce na ředění krve.

Zpěvačka Anna K. byla na horách ve Špindlerově Mlýně, odkud pochází. "Chtěla jsem relaxovat na lyžích. Ale nečekaně se mi vypnulo vázání a já skončila v nemocnici," vyprávěla zpěvačka. Dostala sice berle a příkaz být v klidu, přesto však nemínila rušit domluvený koncert.

Vystupovat měla pro charitativní koncert Pomozte dětem, který se v neděli koná v Opavě. "Pozval mě můj kamarád Tomáš Klus (35) a nechtěla jsem ho zklamat," svěřila Anna K. Lékaři jí ale udělali čáru přes rozpočet. Na kontrole zjistili, že má zpěvačka žilní trombózu.

"Chtěli si mě nechat v nemocnici, ale vysvětlila jsem jim, že injekce na ředění krve si do břicha klidně zvládnu píchat sama. Na místě jsem to také předvedla," upřesnila. Koncert musel jít ale kvůli zdravotním problémům každopádně stranou. "Cestu do Opavy bych nezvládla," míní Anna K. 

Saša Šeflová


Časová osa článků