Ellie Goulding

Ellie Goulding Profimedia.cz

S matkou se neviděla skoro rok: Máme komplikovaný vztah, který nelze spravit, přiznala Ellie Goulding

Minulý týden Ellie Goulding (36) vzbudila pozornost, když přiznala, že s manželem Casparem Joplingen, za nějž se provdala v loňském roce, žijí standardně odděleně. Nyní se blonďatá zpěvačka rozpovídala i o vztahu s maminkou, s níž se podle všeho neviděla skoro rok.

V rozhovoru pro The Independent uvedla, že musela vyhledat pomoc terapeuta kvůli komplikovanému vztahu s matkou Tracey, který se prý nedá spravit. Zpěvačka přiznala, že s ní utnula vztahy, když jí matka začala vyhrožovat, že o ní začne mluvit veřejně.

„Je to frustrující. Opravdu o tom chci mluvit, ale začala mi vyhrožovat, abych o ní nemluvila. Není s ní žádná řeč. Neviděla jsem svou matku od svatby,“ přiznala zpěvačka, pro níž je náročné o tématu hovořit.

ČTĚTE TAKÉ: Expřítelkyně prince Harryho se vdala: Mrkněte, jak to známé britské zpěvačce slušelo ve svatebním

„Absolvovala jsem hodně terapií, myslela jsem si, že to půjde spravit, ale nepůjde,“ dodala s tím, že doufá, že o matce bude smět jednou hovořit otevřeně.

Začátkem roku byla matka Ellie na Twitteru obviněna z rasismu, když nevhodně komentovala jednoho z účastníků reality show I´m Celebrity. Toho se na sociální síti zastala i sama Goulding a Tracey se nakonec omluvila. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků