Jennifer Aniston

Jennifer Aniston Profimedia.cz

Jennifer Aniston sdílela děsivou fotku přítele napojeného na přístroje. Tohle je covid, píše

Herečka Jennifer Aniston (53) vyzvala fanoušky, aby nepodceňovali stále trvající koronavirovou krizi, byli zodpovědní a obezřetní. Na Instagramu sdílela fotku přítele, na lůžku a napojeného na přístroje, který si covidem prošel. „Tohle je náš kamarád Kevin. Byl naprosto zdravý, bez potíží. Tohle je covid. Tohle je skutečnost,“ napsala k fotce.

K výzvě se přidala i její kamarádka a kolegyně Courteney Cox (58). „Nemůžeme být tak naivní a myslet si, že jsme to překonali...pokud to chceme zvládnout, a my chceme, že ano? Jedním z kroků k tomu je nosit ty zatracené roušky,“ napsaly herečky ke společné fotce s ústenkami na obličeji. „Udělejte to pro své rodiny. A především pro sebe. Covid postihuje všechny věkové kategorie.“

Fotka jejich kamaráda byla pořízena začátkem dubna. „Díky bohu už se téměř zotavil,“ dodaly Aniston s Cox.

ČTĚTE TAKÉ: Tom Hanks s manželkou mají koronavirus: Hvězdný pár je v karanténě v Austrálii

Druhá jmenovaná už dříve napsala, že jednoho z jejích kamarádů koronavirus postihl. „Po třech dnech příznaků skončil v nemocnici na ventilátoru, s ledvinami v háji...a je to mladý, fyzicky zdatný kluk... a jeho manžel byl naprosto bez příznaků,“ upozornila už začátkem května na nepředvídatelnost nemoci. Jméno kamaráda tehdy neuvedla.

USA patří k nejvíce zasaženým státům. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků