Orlando Bloom se svým pudlem Mightym

Orlando Bloom se svým pudlem Mightym Profimedia.cz

Orlando Bloom je zdrcený ztrátou svého psa. Za nalezení nabízí obrovské peníze

Minulý týden se herec Orlando Bloom obrátil na své fanoušky na sociálních sítích s prosbou o pomoc při hledání jeho milovaného pudla Mightyho. Ten se ztratil v úterý 14. července ve čtvrti Montecito v Santa Barbaře, o dva dny později se v okolí objevily plakáty s jeho fotkou, kontakty a uveřejněnou odměnou za nalezení. Herec nabízí pět tisíc amerických dolarů, což je přes 116 tisíc korun.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I don’t recall a time in my life where I’ve been so broken wide open. The rawness I have felt over these past few days and sleepless nights at the idea of my little man being lost and scared, with me unable to do anything to protect him, is a waking nightmare. ⁣ ⁣ I feel powerless... maybe like so many others who are losing loved ones or unable to see our loved ones because of the times.⁣ ⁣ Cherish the moments we share with the ones we love because nothing is promised. Trust it and don’t be afraid of love or the fear of losing love. Love is eternal. The bond between Mighty and I shows devotion in ways I have not truly understood until now. I am a devoted father & partner, still, there is a reason why they call them ‘man’s best friend’. I miss him. Send out a prayer for my little strong and Mighty boy to find his way back to his family. ❤️⁣

Příspěvek sdílený Orlando Bloom (@orlandobloom), Čec 19, 2020 v 9:12 PDT

V neděli se Bloom fanouškům ozval opět, psík se zatím nenašel.

„Nepamatuji si, že bych byl ve svém životě tak zlomený. Surovost, kterou cítím posledních pár dnů a probdělé noci při představě, že můj malý je ztracený a vyděšený a já nemůžu udělat nic, abych ho ochránil, je mou noční můrou. Cítím se bezmocný...možná jako mnoho dalších, kteří ztratili své milované nebo je nemohou kvůli této době vidět,“ napsal zlomený herec.

ČTĚTE TAKÉ: Orlando Bloom přiletěl do Prahy, společnost mu dělá jeho miláček

„Važme si chvil, které můžeme strávit s těmi, které milujeme, protože to není samozřejmost. Věřte tomu a nebojte se lásky nebo ztráty. Láska je nekonečná. Pouto mezi mnou a Mightym ukazuje oddanost, které jsem dosud neporozuměl. Jsem oddaný partner a otec, ale existuje důvod, proč jim (psům) říkáme ‚nejlepší přítel člověka‘. Chybí mi. Modlím se za svého malého, ale silného Mightyho, aby našel cestu zpět domů,“ dodal Bloom, který psa po okolí bydliště sám aktivně hledá. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků