O tom, která z těchto 10 dívek je nejkrásnější, se rozhodne již ve čtvrtek

O tom, která z těchto 10 dívek je nejkrásnější, se rozhodne již ve čtvrtek Michaela Feuereislová

10 krásek, které budou bojovat o titul Miss Czech Republic: Která dívka je vaší favoritkou?

Už tenhle čtvrtek 23. července proběhne finále Miss Czech Republic, kde se 10 dívek utká o 5 titulů, ale jen jedna bude mít možnost reprezentovat naši zemi na nejstarší a největší světové soutěži krásy Miss World. Tak která to bude?

Finalistky roku 2020 známe od listopadu 2019 a všechny dívky prošly intenzivní přípravou i různými výzvami, kde bojovaly a ukazovaly své přesahy. Sportovní výzvu vyhrála finalistka č.10 Natálie Kočendová.

Další výzvu, a to plavkovou, vyhrála finalistka č.6 Barbora Aglerová. Poté následovala výzva s názvem Top Model, kde bodovala finalistka č.2 Veronika Šmídová. Nejlepší v talentové soutěži byla finalistka č.8 Jana Smejkalová a poslední výzvu o nejlepší řečnici před publikem vyhrála finalistka č.4 Karolína Kopíncová.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: V mrazu vás rozehřejí: Tyhle finalistky Miss Czech Republic umí nejlépe předvést svá těla v bikinách

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout nejen fotografie dívek v plavkách a jejich tváří, ale přečtěte si i jejich krátké zhodnocení od ředitelky soutěže Taťány Makarenko (32). Zároveň můžete hlasovat, která dívka by podle vás měla vyhrát.

Ve finále se bude bojovat o 5 korunek. Každá z výherkyň pojede reprezentovat ČR na největší světové soutěže světa. Dále se vyhlásí 4 doprovodné tituly a to Miss Notino, Miss Bikini, Miss Talent a Miss Photogenic. 

Která kráska by měla získat titul Miss Czech Republic?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků