Jamie Oliver s manželkou Jools

Jamie Oliver s manželkou Jools Profimedia.cz

Manželka šéfkuchaře Jamieho Olivera v karanténě potratila

Manželka slavného britského kuchaře Jamieho Olivera v podcastu Made By Mammas svěřila, že v karanténě potratila. Zprávu sdělila v rozhovoru s moderátorkami Zoe Hardman a Georgiou Dayton, když přišla řeč na to, že by Oliver chtěla šesté dítě. S manželem vychovávají Poppy (18), Daisy (17), Petal (11), Buddyho (9) a tříletého Rivera.

„Když jsi přišla do podcastu poprvé, řekla jsi, že o tom (mít další dítě) uvažujete, vážně jsi chtěla jít do šestého,“ uvedla Hardman. Oliver odpověděla, že ano. „Chtěla, opravdu, ale od té doby jsem třikrát potratila a říkám si...a poslední byl před třemi týdny, a říkám si, že už ne. Já chci, ale musím si v hlavě ujasnit, že je to dobrý nápad,“ svěřila.

ČTĚTE TAKÉ: Žena Aleca Baldwina se po potratu a operaci ozvala fanouškům. Je k nim mimořádně upřímná

„A také co se týče fyzické stránky, protože je mi 45 let, jak vždy říkám, skoro 46. Takže je to trochu riskantní,“ uvedla s tím, že tuto kapitolu zatím neuzavírá, ale dlouho s tím otálet nebude. „Jsem totiž velmi šťastná a naplněná tak, jak to je teď,“ dodala Oliver. Ale s tím, že co se touhy po miminku týče, nedokáže si poručit. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků