Rozvod Lucie Kaufmann-Králové nabírá na obrátkách.

Rozvod Lucie Kaufmann-Králové nabírá na obrátkách. Foto: Michaela Feuereislová

Manžel nejprsatější Miss Lucie Králové vrací úder: Své jmění synům neupírám

9. prosince 2011 10:39

Manžel modelky Lucie Kaufmann-Králové  (36)se brání osočování médií, že neplatí na své syny. „Jsem dobrý otec. O své děti se starám vzorně, za tím si stojím,“ brání se Zdeněk Kaufmann.

Manžel nejprsatější Miss ČR nesouhlasí s tvrzením, že by manipuloval se svým majetkem z toho důvodu, aby sám sebe znemajetnil a nemusel tak své manželce platit tučnou apanáž a dětem alimenty. „Je to holý vykonstruovaný nesmysl. Je pravda, že svou firmu jsem převedl na bratra, se kterým řadu let společně podnikáme. Důvod byl ale zcela jiný. Bojoval jsem v té době s vážnou nemocí a netušil jsem, jak se bude můj zdravotní stav do budoucna vyvíjet,“ uvádí rozumné argumenty Kaufmann.

Bohatý podnikatel rozmetal nepodložené spekulace informací, že mezi ním a Miss ČR 2005 byla sepsána předmanželská smlouva, která jasně řeší finanční vypořádání mezi manželi. „Musím se přiznat, že jsem byl po tomto obvinění v rozpacích. Své dva syny miluji. Všemu, čemu se věnuji, dělám jen pro ně,“ říká podnikatel. Ten se snaží se svými syny trávit každou volnou chvíli. Nedávno s nimi absolvoval dovolenou v zahraničí a za krátko se všichni chystají opět dovolenkovat za kopečky. „Jsem vděčný za každý moment strávený s mými dětmi,“ říká.

Králová a Kaufmann se brali v srpnu roku 2008. V té době měli již rok a půl letého syna Roberta (5). O rok později se oba dočkali narození syna Richarda (2). Manželství se ale krátce na to začalo rozpadat. Lucie v současnosti žije s bývalým hokejistou a politikem Jiřím Šlégrem (46). 

Jiří Čeladník , Super.cz