Pink s otcem Jimem

Pink s otcem Jimem Profimedia.cz

Rakovina a ochrnutí: Tatínek Pink si prošel peklem. Zpěvačka popsala, jak vše zvládá

Zpěvačka Pink (42) ve středu vzdala na sociální síti hold svém otci Jimovi, který se nejen statečně pere s rakovinou prostaty, ale nyní podstoupil i operaci páteře. Po nedávném úrazu totiž ochrnul.

„Tohle je můj drahý tatínek dnes ráno před operací. Právě dokončil druhé kolo chemoterapií, když spadl ze žebříku a poranil si záda. Byl ochrnutý na obě nohy, dokud mu můj nesčetněkrát polámaný manžel nedohodil svého skvělého doktora,“ rozepsala se u snímku tatínka na nemocničním lůžku, s jeho životní partnerkou po boku.

„Tak tady je. Můj táta. Vyděšený a v bolestech se svou životní láskou Grace. A co dělá? Usmívá se. Vtipkuje. Snaží se rozveselit ostatní. O deset hodin později už je zpět u své běžné činnosti. Povídání o odstřelovačích, virech a kalužích krve,“ ujistila zároveň fanoušky, že je otec po zákroku v pořádku.

ČTĚTE TAKÉ:  Zpěvačka Pink popsala průběh koronaviru u tříletého syna: Nikdy jsem tolik neplakala, byl na tom opravdu zle

Pink má s otcem Jimem skvělý vztah. V průběhu dětství a dospívání, kdy se její rodiče rozváděli, měla k vietnamskému válečnému veteránovi dokonce blíž než k matce. O otci mluví vždy v superlativech a nejednou se nechala slyšet, že je jejím největším vzorem a hrdinou. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků