Dominika Gottová se naštvala.

Dominika Gottová se naštvala. Michaela Feuereislová

Dominika Gottová se ohradila proti vdově Ivaně. Obvinila ji ze lži

Dominika Gottová (49) se ostře ohradila proti slovům Ivany Gottové (47), která tvrdí, že nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) nejeví o rodinu svého otce žádný zájem.

„Dominika není s Ivanou v kontaktu a o rodinu se od svého návratu do Česka nezajímá. Stejně tak se nezajímala o uložení otce a nezajímá se ani o hrob. Nezavolala Ivaně ani Lucii, aby se na čemkoliv okolo nedožitých otcových narozenin domluvila,“ řekla Super.cz mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová, která tak objasnila, proč u dojemného vzkazu chybí Dominičin podpis.

To ale Dominiku, která prý o společné rodinné kytici a vzkazu nevěděla, zvedlo ze židle. „Není pravda, že se o rodinu svého otce nezajímám. A je na manželce mého otce, aby děti obvolala a sdělila jim formu uctění jeho památky, kterou chystá. S rodinou, včetně sestřiček, v kontaktu jsem. Velice mě toto prohlášení zabolelo a dokážu, že není pravdivé,“ řekla Blesku Dominika. Jak chce své tvrzení doložit, ale neupřesnila.

Vdova Ivana v den nedožitých narozenin svého manžela zveřejnila i trailer k připravovanému snímku Karel, ve kterém nebudou chybět ani intimní záběry z Mistrova soukromí. Na dojemnou ukázku se podívejte zde:

Trailer k filmu Karel

Bontonfilm 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků