Jada Pinkett Smith učinila doznání manželovi ve svém pořadu.

Jada Pinkett Smith učinila doznání manželovi ve svém pořadu. Profimedia.cz

Manželka Willa Smithe šokovala vztahem s mladším zpěvákem: Náš rozchod mě zlomil, přiznala manželovi do očí

Vypadá to, že na slovech o milostné aféře s manželkou Willa Smithe (53) bylo něco pravdy. Zpěvák August Alsina (27) před pár týdny šokoval prohlášením, že měl s Jadou Pinkett Smith (50) poměr, k němuž mu měl dát dokonce sám Will požehnání.

Ačkoliv hereččin mluvčí Alsinova slova okamžitě popřel jako nepravdivá, Jada měla potřebu uvést věci na pravou míru a učinit doznání ve svém vlastním pořadu Red Table Talk. Epizoda facebookové série, v níž si sedla proti manželovi, trhla rekord ve sledovanosti. A není se vůbec čemu divit.

Jada přiznala, že se s Augustem seznámila před čtyřmi lety díky synovi Jadenovi (22). Přiznala také, že v té době byli s Willem odloučení. V minulosti pár problémy ve vztahu i odloučení zarytě odmítal, i toto tedy bylo pro fanoušky novinkou.

Jada prý prožívala náročné období a s Alsinou se sblížila. Nechala se slyšet, že měl sám zpěvák v té době psychické problémy, a ji naplňovalo, když mu mohla být oporou. Zapletli se a vznikl z toho vztah. Will k němu sice nedal svolení, ale věděl o něm, což zpěvák zjevně považoval za zmiňované „požehnání“.

„Bylo to bolestivé období, byla jsem úplně zlomená. V průběhu vztahu jsem si ale uvědomila, že štěstí najdu jenom sama v sobě. Chtěla jsem se jenom zase cítit dobře. Těšilo mě, že někomu pomáhám.“

Během procesu „léčení“, jak období charakterizovala, Jada přehodnotila vztah s Willem a August se od ní odstřihnul. Podle všeho s ním nemluvila léta, proto i ji překvapilo, když Alsina aféru nyní vytáhl.

Hvězdný pár se shodl na tom, že problémy překonali a mají nyní mnohem zdravější manželství. V minulosti pár jakékoliv zvěsti o nevěře, na jedné či druhé straně, zarytě odmítal. Mimo jiné se také hojně spekulovalo o hercově vztahu s kolegyní ze Sebevražedného oddílu Margot Robbie. Ti společně natočili i film Focus. Jak se ukázalo, oba snímky vznikaly v době, kdy byli Will s Jadou od sebe. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků