John Travolta s manželkou Kelly Preston

John Travolta s manželkou Kelly Preston Profimedia.cz

Zemřela manželka Johna Travolty. Herečka (✝57) podlehla rakovině

Manželka herce Johna Travolty (68) Kelly Preston zemřela. Herečka podlehla rakovině prsu. Bylo jí 57 let. O úmrtí své ženy informoval John Travolta.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many. My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while. But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta), Čec 12, 2020 v 10:20 PDT

„S velmi těžkým srdcem vám musím oznámit, že má krásná žena Kelly prohrála svou dva roky trvající bitvu s rakovinou prsu, bojovala s odvahou, s láskou a podporou mnoha lidí,“ napsal na Instagramu Travolta.

„Vezmu si nyní nějaký čas pro sebe a své děti, které ztratily svou matku. Omlouvám se předem, že o mně nějaký čas neuslyšíte. Ale věřte, že vaši lásku a podporu v následujících týdnech, kdy se z toho budeme dostávat, budu cítit,“ napsal zdrcený herec ve svém srdceryvném příspěvku.

Preston se za Johna Travoltu provdala v roce 1991. Mají spolu dceru Ellu (20) a syna Benjamina (9). Měli společně ještě syna Jetta, který byl autista a zemřel v 16 letech po jednom z těžkých epileptických záchvatů.

Kelly Preston si zahrála například ve filmech Jack Frost, Rozsudek smrti, Co ta holka chce či Dvojčata. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků