Kateřina Marie Fialová se po zmenšení prsou cítí skvěle. Super.cz

První role po zmenšení prsou: Kráska z Tváře si zmenšený dekolt v kostýmu žhavé Cikánky užívá

Ještě před karanténou si hvězda Tváře Kateřina Marie Fialová stihla nechat zmenšit své vnady u plastického chirurga. Když má ze čtyřek dvojky, cítí se daleko lépe i na jevišti. A i její menší prsa dělají v dekoltu na jevišti parádu.

Lépe se jí zvládají i náročné taneční choreografie. "Je to úplně dokonalé, hezky to drží, jako vlastní. Ony jsou vlastně vlastní," řekla Super.cz sympatická brunetka, která má za sebou náročnou taneční a stepovou průpravu, takže jí nedělá problém zvládnout i rozštěpy, což můžete vidět v našem videu.

Kačka momentálně finišuje s přípravami na muzikál Cikáni jdou do nebe, kde hraje hlavní ženskou roli Rady, ohnivé Cikánky, bosorky, která zapomotá hlavu hlavnímu hrdinovi. Předpremiéry jsou už tento víkend, hrát se bude i na letních scénách a v září se představení vrátí do domovského Divadla Bez Zábradlí.

A co ji čeká dál? Prázdniny si moc neužije. Natočila tři díly seriálu Specialisté a čeká ji další televizní projekt. "Takže volno budu mít třeba jen jeden den, kdy se doma natáhnu na gauč a dám si moji milovanou svíčkovou," svěřila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků