Sofie Höppnerová kráčí v hereckých stopách své maminky Ivany Jirešové. Super.cz

Poslední dovolená s mámou? Půvabné dceři Ivany Jirešové už bude šestnáct a začíná studovat konzervatoř

Možná to byla poslední dovolená s mámou. Dceři herečky Ivany Jirešové (45) Sofii už bude šestnáct a kráčí ve stopách svojí maminky. Úspěšně složila zkoušky na konzervatoř, a dokonce se pochlubila, že mezi uchazeči byla nejlepší. "Byla jsem první," jásala půvabná mladá dáma.

Ta s Ivanou strávila pár dní na řeckém ostrově Kos a pochvalovala si to. "Je to tady super. Miluju moře, i když mamka furt plave hrozně daleko a já se o ni bojím. Máme teď v pohodě vztah, rozumíme si," řekla Super.cz.

Z toho, že se dostala na svoji vysněnou školu, má Sofie velkou radost. "Splnil se mi sen a jsem za to moc ráda," svěřila. Také se ale důkladně připravovala, i když herecké zkušenosti nemá. Ivana nepatřila k matkám, které svoje ratolesti vlečou na natáčení seriálů, sotva začnou chodit, ne-li ještě dřív.

"Mamka to takhle nechtěla, myslí si, že si musím svoji cestu sama vyšlapat. Chodila jsem na přípravné kurzy na konzervatoř, kde mě učila Ivana Wojtylová, a ještě na hodiny herectví k Janě Janěkové. Obě jsou skvělé," upřesnila Sofie.

V tuto chvíli ještě svoji vysněnou roli mladá budoucí herečka nemá, nicméně další sen ano. "Do budoucna bych chtěla s mými kamarády založit vlastní divadelní soubor a hrát tam činoherní představení," plánuje. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků