Klinika ESThÉ

Již 15 let navštěvují kliniku ESThÉ její klienti. Fenomén plastické chirurgie vytvořil u nás zakladatel kliniky ESThÉ Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., který již před 15 lety založil první soukromou plastickou kliniku v ČR, a od té doby ji navštívily desetitisíce pacientů. Společně se svými pracovními kolegy MUDr. Liborem Kmentem a MUDr. Karlem Urbanem měli důvod pozvat své přátele a toto kulaté výročí oslavit.
Stomatologické centrum ESThÉ DENT

Stomatologické centrum ESThÉ DENT

Při této příležitosti bylo také otevřeno stomatologické centrum ESThÉ DENT a tak je nyní péče po klienty kompletní. První klient, kterého jeho přátelé do křesla posadili, byl známý kuchař Emanuele Ridi a sesterské asistence se ujaly Šárka Cojocarová, která na Miss Earth 2011 získala ocenění „Nejlepší postava v plavkách“ a 1. Česká vice Miss 2011 Denisa Domanská.

Více informací
nyní na Klinika ESThÉ
Emanuel Ridi

Emanuel Ridi

Útok děvčat na Emanuela nebyl míněn jako zdravotní atak, ale jako naléhání na člena poroty miss. Chtěly z něj za pomocí zubařského náčiní vypáčit, koho vlastně volil. „ Já se zubaře nebojím, chodím k němu rád, ale děvčata jsou na mě hodně hrr,“ smál se populární Ital.

Více informací
nyní na ESThÉ
Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

To, že na výročí kliniky přišlo několik vzácných osobností, lze vysvětlit obrovským charismatem, charakterem a mimořádnou odborností docenta Měštáka. To byl důvod, proč hned po příletu z Miami přišla na oslavu i se svou maminkou Tereza Maxová. „ Vůbec jsem netušila, že to bude tak velkolepá oslava za účasti spousty médií, jsem tady především kvůli Honzíčkovi. Musíte pochopit, že mám doma děti a jsem po dlouhé cestě a tak pospíchám opět za nimi,“ vysvětlovala fotografům Tereza.

Více informací
nyní na ESThÉ
Nadace "Krása Pomoci"

Nadace "Krása Pomoci"

Své úmysly pomáhat v oblasti charity spojili lékaři s nadací Taťány Kuchařové „Krása Pomoci“. Od té doby se datuje širší spolupráce MISS World Taťány Kuchařové s klinikou a její pravidelné účasti na setkáních s klienty a přáteli. „ Měla jsem odjet mimo ČR, ale když jsem se dozvěděla, že klinika pořádá setkání, tak jsem odlet odložila. Pokaždé je tento večer velmi příjemný a setkám se zde s úžasnými lidmi,“ řekla po virtuosním koncertu kytaristy Lubomíra Brabce Taťána.

Více informací
nyní na ESThÉ
Jiří Adamec s rodinou

Jiří Adamec s rodinou

Mezi hosty jsme potkali soustu dalších osobností a především přátel vedoucích lékařů kliniky. S dárkem a manželkou Janou přišel režisér Jiří Adamec, nechyběl ani Miloš Zapletal s chotí Hankou nebo Milada Karasová, Miss Jana Doleželová, Kateřina Sokolová s přítelem a další.

Více informací
nyní na ESThÉ

Časová osa článků