V šestém měsíci šla Andrea Antony do plavek

V šestém měsíci šla Andrea Antony do plavek Foto: archiv A. Antony

Těhotenství ji doma neudrží: Kudrnatá televizní hvězdička se nafotila v plavkách na Jadranu

V šestém měsíci těhotenství se Andrea Antony ještě nebojí cestovat. Reportérka Primy klidně vyrazila s kamarádkami na dámskou jízdu do Chorvatska.

„Manžel z nápadu jet k moři za současné situace a s břichem upřímně moc nadšený nebyl, ale já jsem věděla, že mi týden u moře udělá dobře, tak mi to posvětil,“ usmívá se Andrea, která nosí pod srdcem holčičku a jedním dechem dodává: „Vzhledem k tomu, že program byl dopředu jasný - válení se u moře a jezení mořských plodů, tak jsme se nakonec shodli na tom, že bude nejlepší, když vyrazím s kamarádkami,“ svěřila se nám po focení Antony, která nosí pod srdcem holčičku.

Jelikož chtěla mít sympatická brunetka památku na právě probíhající šťastné období, nafotila krásné fotky s vyklenutým bříškem. „Fotky mi nafotila kamarádka. Říkala jsem si, že alespoň bude mít naše holčička vzpomínku na první dovolenou u moře," svěřila se Super.cz reportérka a moderátorka.

Z cestováním mimo Česko v pokoronavirové době neměla televizní hvězdička obavy. „Je tu málo lidí a o covidu víte jenom tak, že jsou všude dezinfekční gely a roušku po nás chtěli nasadit jen v samoobsluze. Jinak všechno jak má být - moře, slaný vzduch, mořské potvory a dokonalé západy slunce. Věděla jsem, že pokud to půjde, tak k moři vyrazím. Já ten #vitaminsea prostě k životu potřebuji,“ napsala ještě Andrea Antony na sociálních sítích. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků