Topmodelka si zkusila roli návrhářky.

Topmodelka si zkusila roli návrhářky. Foto: Chatty

Přivlastněte si styl topmodelky. Česká kráska Stráská se pustila do navrhování

Díky mnoha letům působení na špičce světového modelingu si Zuzana Stráská vytříbila vkus pro módu. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se jedna z českých módních ikon vrhne také na vlastní tvorbu.

Společná láska k denimu svedla modelku a influencerku k ojedinělé kolaboraci s módní značkou Chatty. Výsledkem je unikátní jeansová vesta ze sněhobílého denimu s ručním prošíváním a v oversize střihu.

„Vždycky jsem chtěla svoji vlastní značku. A pořád bych jednou ráda. Ve spolupráci s holkami z Chatty jsem si zkusila navrhnout jeden kousek dle mého gusta, tuhle vestu,“ ukazuje nám Zuzka oversize kousek a dále komentuje spolupráci: „Chtěla jsem něco, co bude na více sezón, bude ke všemu a ze všedního outfitu udělá něco víc. Vsadila jsem na čistotu a jednoduchost. Vesta je ale stejně něčím atypická, výrazná. To bych zase nebyla já.”

Zuzana Stráská odstartovala svou kariéru v roce 2005 účastí v národním kole prestižní modelingové soutěže, která je nyní známá jako Schwarzkopf Elite Model Look. Ve svém portfoliu má řadu obálek prestižních zahraničních časopisů i kampaní, například pro značku Dolce & Gabbana. Je vdaná a má dceru Emu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků