Laura Longauerová

Laura Longauerová Foto: archiv L. Longauerové

Tohle tělo dlouho volné nezůstane! Kráska, kterou fotbalista nahradil tenistkou Plíškovou, se ukázala v plavkách

Stále ještě úřadující Miss Universe Slovenské republiky 2019 Laura Longauerová předvedla tělo, které už ocenili i ve světě. Slovensko v minulosti reprezentovala na soutěžích Miss Universe, Miss World nebo na Miss Intercontinental, kde se stala nejkrásnější Evropankou a v konečném pořadí byla třetí.

Laura je po rozchodu s fotbalistou Sparty Dávidem Hanckem, který poté začal chodit s tenistkou Kristýnou Plíškovou, stále sama.

"První léto. Ahoj pihy," přivítala Laura slunečné dny a hned skočila do bazénu. Modelka má sexy ženskou postavu, díky které často předvádí prádlo či plavky.

Také se pochlubila, že připravuje svoji knihu z prostředí soutěží krásy. Sama si jimi prošla a ráda by se o zkušenosti podělila.

"Za deset let v prostředí Miss jsem se střetla s mnohými situacemi a ponaučeními, o které bych se chtěla podělit. Mnoho děvčat si dnes ničí zdraví, protože svět skutečnou realitu zkresluje, nebo ji vůbec neprezentuje. Dnešní doba nám může pomáhat jako nikdy předtím a zjednodušit život, nebo ho svojí iluzí pomalu ničit. Hranice je tenká. Mám ve velké míře pomalu naplněnou svoji představu, jakým směrem se bude kniha ubírat," uvedla Longauerová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků