Jaromír Jágr se objevil ve Špindlerově Mlýně ve společnosti pohledné brunetky.

Jaromír Jágr se objevil ve Špindlerově Mlýně ve společnosti pohledné brunetky. Foto: Martin Hykl, David Kundrát/Czech News Center/CNC, Profimedia.cz

Jaromír Jágr po boku krásné brunetky: Kdo je dívka, která mu ve Špindlu dělala společnost?

Jen v poslední době byl Jaromír Jágr (49) spojován hned se dvěma ženami, a to s Elizabeth Kopeckou, a dokonce i s Evou Perkausovou. Začínající zpěvačka i sexy moderátorka však tyto fámy popřely. O víkendu pak byl slavný hokejista viděn v Krkonoších v doprovodu úplně jiné ženy.

Jágr se objevil ve Špindlerově Mlýně ve společnosti pohledné brunetky. Má jít o šestadvacetiletou Dominiku B., modelku se zkušenostmi z Číny, Koreje, Istanbulu nebo Milána.

S modelingem tato 173 cm vysoká hnědovláska začala už jako náctiletá, poté co sama poslala fotky do agentury, dle svých slov proto, aby vyzkoušela něco nového. To se jí povedlo.

„Byla jsem v Soulu, Tchaj-peji, Šanghaji, Miláně a teď jedu do Istanbulu. Částky se většinou pohybují v deseti až statisících. Nedá se to takhle říct, je to dost individuální,“ řekla v archivním rozhovoru na platformě ask.fm na dotaz fanynky ohledně výdělků v modelingu.

V českém Aspenu, jak se Špindlu říká, Dominika Jaromíra doprovodila na schůzku s přáteli, podle Blesku pak spolu odjeli do stejného hotelu.

Jágrovou zatím poslední oficiální partnerkou byla Veronika Kopřivová. Rozešli se loni

Líbí se vám dívka, která se objevila po boku Jaromíra Jágra?

Lucie Sieglová , Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků