Romee Strijd

Romee Strijd Profimedia.cz

Andílkovi z Holandska už pěkně roste těhotenské bříško: Sexy modelka se vyfotila v krajkovém prádle

Krásná holandská modelka Romee Strijd (26) už viditelně nedopne džíny. Krásný andílek Victoria’s Secret odhaluje na Instagramu, jak velké už má těhotenské bříško.

Romee čeká svého prvního potomka s přítelem Laurensem Van Leeuwenem, se kterým chodí už deset let. Modelka je už v 16 týdnu těhotenství, a tak své rostoucí bříško ukázala v krajkovém prádle a nedopnutých džínách. „Máš teď velikost mého oblíbeného ovoce,“ napsala ke snímku, kde jako další uvedla, že jde o avokádo.

Na první miminko se s partnerem moc těší, protože otěhotnění nebylo tak jednoduché a modelka se bála, že kvůli diagnostikovanému syndromu polycystických ovarií děti nebude moct mít přirozenou cestou.

Měsíčky neměla sedm let a tělo nefungovalo, jak mělo i kvůli stresující práci, častému cestování a striktní dietě. Nakonec se ale díky holistickému způsobu léčby zadařilo: „Byla jsem štěstím bez sebe, když se mi v listopadu vrátily měsíčky a když jsem zjistila, že za chvilku budeme tři. Všem ženám, které mají problémy otěhotnět, věřte si, buďte na sebe a svá těla hodné a nenechte špatné myšlenky převzít kontrolu nad vaší myslí,“ vzkázala. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků