Dominika Cibulková porodila syna

Dominika Cibulková porodila syna Foto: instagram D. Cibulkové

Jedna z nejkrásnějších tenistek Dominika Cibulková je maminkou! Pochlubila se synem, kterému dala toto jméno

Tenistka Dominika Cibulková je maminkou. Slovenská kráska, která ve světovém žebříčku vystoupala až na čtvrté místo, porodila syna Jakuba. Snímkem z porodnice s manželem Michalem Navarou a miminkem se pochlubila na sociální síti.

"Náš svět už nikdy nebude stejný. V neděli 14. června jsme přivítali našeho vzácného syna Jakuba Navaru," napsala šťastná maminka. Dominika nerodila doma na Slovensku, pro porod si vybrala vyhlášenou soukromou kliniku v rakouské Vídni.

Pod fotkou z porodnice se v mžiku strhla lavina komentářů, ke zdravému chlapečkovi gratulují tenistce i známé tváře. „Těšíme se s vámi,“ píše Dara Rolins (48). „Moc gratulujeme,“ přidává se Dominičina česká kolegyně, tenistka Barbora Strýcová. „Domi a Miško, mám velkou radost! Jakubkovi posílám pusu plnou zdraví a lásky,“ vzkázala moderátorka Michaela Ochotská (36). Ke gratulantům se přidala i čerstvá maminka Monika Bagárová (26) nebo Monika Marešová (40).

Jedna z nejkrásnějších tenistek, která je velkou milovnicí módy, před dvěma týdny uspořádala těhotenský večírek, kde prozradila pohlaví miminka a také to, jak se jejich syn bude jmenovat. Během těhotenství nafotila řadu snímků, které ji požehnaný stav budou připomínat. A pár jich bylo pěkně odhalených a sexy. 

Gabriela Wolfová , Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků