Posilněte své zdraví a imunitu na dovolené v lázních. Nově s příspěvkem od státu!

Ještě stále váháte, kam se letos vydat na dovolenou? Vyzkoušejte české lázně! Je to jen pár dní, co vláda schválila horkou novinku: Příspěvek až 4 000 Kč na min. 6denní lázeňské pobyty. Využijte jedinečnou příležitost posílit své zdraví.
Vyzkoušejte české lázně!

Vyzkoušejte české lázně! Foto: Františkovy Lázně AQUAFORUM

7 dní pro silnější imunitu

Silná imunita je nad zlato. Někdo se s ní narodí, pro jiné je to celoživotní boj. Své o tom vědí i lékaři ve Františkových Lázních – zkušení odborníci, pro které je řešení zdravotních problémů spojených s oslabenou imunitou denním chlebem.

FOTO: Františkovy Lázně AQUAFORUM

Pomohli proto vyvinout zbrusu nový pobyt, který daleko převyšuje běžné wellness pobyty, a dokonce i většinu podobně zaměřených lázeňských pobytů. Týden, který je věnovaný jen a jen vaší imunitě.

Své zdraví máte ve vlastních rukou

Péče o zdraví bývá běh na dlouhou trať. Základem je – jak všichni dobře víme – vyvážená strava, pravidelný pohyb, dostatek spánku a v neposlední řadě pozitivní mysl. Opravdu může pomoci pouhý týden v lázních? Může.

FOTO: Františkovy Lázně AQUAFORUM

Během jediného týdne vás totiž čeká nejen 14 procedur na míru, ale také infuze vitaminu C a glutathionu, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, laboratorní vyšetření a komplexní analýza tělesné konstituce. Dozvíte se to, jak na tom aktuálně jste, i spoustu cenných informací, jak na sobě pracovat dál.

Dovolená plná rozmazlování

FOTO: Františkovy Lázně AQUAFORUM

Žádný strach. Čeká vás i spousta zasloužené relaxace a rozmazlování: luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém Spa Resortu Pawlik – Aquaforum, skvělé jídlo formou bohatých rautů a neomezený vstup do akvaparku Aquaforum s vnitřními i venkovními bazény.

FOTO: Františkovy Lázně AQUAFORUM

A pak také pohádková atmosféra samotných Františkových Lázní s léčivými prameny, spoustou zeleně a bohatou nabídkou kulturních akcí. I pouhých sedm dní v lázních stačí k tomu, abyste se domů vrátili jako vyměnění. Odpočatí, plní energie a nových zážitků.

FOTO: Františkovy Lázně AQUAFORUM

Ušetřete několik tisíc

Jak už jsme zmínili na začátku, na letošní dovolené ve Františkových Lázních můžete díky podpoře státu ušetřit až 4 000 Kč. Ale to ještě není všechno! Pokud si Týden pro posílení imunity zarezervujete do konce června (na kterýkoliv termín po zbytek roku), čekají vás speciální akční ceny, se kterými můžete ušetřit několik dalších tisíc. Více informací ZDE.

FOTO: Františkovy Lázně AQUAFORUM 


Časová osa článků