Nestárnoucí Jane Fonda před 43 lety a dnes.

Nestárnoucí Jane Fonda před 43 lety a dnes.

Neuvěřitelné: Tyhle fotky dělí 43 let, ale Jane Fonda vypadá stále božsky

Na snímku vlevo se psal rok 1968, fotografie vpravo je stará jen pár dní. Jane Fonda zkrátka dokázala zastavit čas a i přesto, že má za sebou sedmdesátku, je stále okouzlující. A to nejen ve tváři, ale udržuje si i perfektní postavu. Naposledy to předvedla minulý týden na předávání cen Women’s Media Awards v New Yorku, kam vyrazila i se svým fešným snoubencem Richardem Perrym (69).

Americká herečka, jejíž nejlegendárnější filmovou rolí byla původně komiksová postava sexy Barbarelly, má i ve svém věku neuvěřitelný šmrnc. Není se čemu divit, Fonda na sebe totiž klade obrovské nároky. Nejen, že natočila více než 20 videokazet s cvičebním programem, ale rovněž se nedávno přiznala, že se naučila mít ráda sebe a své tělo až po padesátce. Touhu po dokonalosti v ní částečně vypěstoval její otec, rovněž slavný herec Henry Fonda, známý například z westernu Tenkrát na Západě. Fonda dokonce prozradila, že dlouhá léta bojovala s bulimií.

Herečka však neměla lehký ani osobní život, kterým jí prošlo několik osudových mužů. S prvním manželem Rogerem Vadimem se jí v roce 1968 narodila dcera Vanessa. Krátce po rozvodu s Vadimem, si Fonda vzala aktivistu Toma Haydena, s ním počala syna Troye O’Donovana. S Haydenem si herečka ještě adoptovala afroamerickou teenagerku Mary Luanu. Manželství se rozpadlo v roce 1989. Jejím třetím mužem se stal zakladatel televize CNN Ted Turner, s nímž byla vdaná 10 let. Herečce byla v roce 2010 diagnostikována rakovina prsu, z níž se naštěstí úspěšně vyléčila. V současnosti je Jane zasnoubena s významným hudebním producentem Richardem Perrym. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků