Nikola Buranská vypadá skvěle. Super.cz

Za dva měsíce chytla zpět moravský přízvuk: Jinak je ale Česká Miss Earth stále stejně sexy. Mrkněte na její bujný dekolt

Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská (29) jeden čas pobývala hodně v zahraničí. Ať už kvůli fotbalovému angažmá svého bývalého snoubence, románku s hokejistou NHL, nebo modelingové práci. Teď už je přes rok doma a dva měsíce tomu tak bylo úplně. Karanténu totiž trávila u rodiny na Moravě, takže zase chytila lehký přízvuk.

My jsme ji potkali při její první práci po nouzovém stavu, když organizovala opening a módní přehlídku svatebního salonu v Pardubicích. Sama ale nepředváděla. "Nechtěla jsem sedět jedním zadkem na dvou židlích a pobíhat tady ve svatebních šatech a zároveň se věnovat organizaci. Jinak jsem ale modeling na hřebíček nepověsila," ujistila nás Nikola.

Zajímalo nás i to, jak to má v současné době s láskou, na to ale odpovídá vyhýbavě. "Láska je všude kolem mě a bude. Nemůžu říct, že jsem nějak osamělá a jsem velice spokojená po pracovní i soukromé stránce," krčila rameny. Jen těžko bychom ale uvěřili, že je sexy brunetka sama. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků