Ana Ivanovičová

Ana Ivanovičová Profimedia.cz

Bývalá tenistka se před koronavirem ukrývá na Mallorce: Sexy vítězka grandslamu se vystavila v plavkách

Bývalá tenistka Ana Ivanovičová (32) se před koronavirem ukryla na španělském ostrově Mallorca, kde mají společně s manželem, bývalým německým fotbalovým reprezentantem Bastienem Schweinsteigerem (35), dům.

Ivanovičová relaxuje v bikinách na pláži, kde je ve svém živlu i její syn Luka (2). Srbská sportovkyně patřila k nejkrásnějším tenistkám na tenisovém okruhu WTA. Bývalá světová jednička a vítězka French Open o své půvaby nepřišla ani jako maminka a „tenistka v důchodu“.

Není divu, že si z tenisového kurtu občas odběhla natočit nějakou tu reklamu a nestyděla se ani svléknout na stránkách prestižních magazínů.

S Bastienem Schweinsteigerem tvoří krásný pár.

Sličná Srbka si nikdy nemohla stěžovat na nedostatek nápadníků. V posteli měla například španělského tenistu Fernanda Verdasca či australského golfistu Adama Scotta. Mluvilo se také o vodním pólistovi Vanjovi Udovičićovi.

Toho pravého ale našla v Německu, kde se zamilovala do fotbalisty Bastiena Schweinsteigera. S bývalou velkou hvězdou Bayernu Mnichov chodila od roku 2014. O dva roky později se vzali v Benátkách a za další dva roky se jim narodil syn Luka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků