Daniel Hůlka

Daniel Hůlka Foto: archiv Divadla Broadway

Daniel Hůlka po koronavirové pauze opět na jevišti: Na prvním koncertu měl v zákulisí nezvyklou podporu

Zpěvák Daniel Hůlka (54) se po několikatýdenní pauze opět vrátil na divadelní prkna. A první koncert odzpíval pro „plný“ sál, jak je zvyklý. Tentokrát však v publiku kvůli omezením sledovalo koncert jen 100 lidí, jak bylo od začátku naplánováno. Zpěvák měl velký důvod k radosti, protože vstupenky byly do poslední vyprodány.

„Byl to super komorní koncert, který jsem si moc užil nejen já, ale i příznivci mého zpěvu. Musím říct, že už mi zpívání opravdu moc chybělo, takže jsem moc rád, že už se vše vrací do normálních kolejí a vše se pomalu naplno rozjede,“ řekl zpěvák.

„Během léta mám několik koncertů, budu vystupovat v rámci muzikálových zájezdů, budou zkoušky Kata Mydláře, který se v říjnu vrací, takže se na veškerou svou práci moc těším,“ dozvěděli jsme se od Dana.

Zpěvák si tentokrát zvolil zcela netradiční doprovod. Do Divadla Broadway vzal svého čtyřnohého přítele.

„Moje holky dnes zůstaly doma, tak mi dnes garde dělá můj čtyřnohý kámoš, vzal jsem si s sebou do divadla Timonka, tak doufám, že se mu koncert také líbil, sledoval ho totiž ze zákulisí,“ řekl Hůlka.

Na konci koncertu na něj čekalo překvapení. „Atmosféra byla skvělá, kromě zpěvu jsem také zodpovídal otázky, které si na mě diváci připravili. A musím tedy přiznat, že jsem byl dojatý, když jsem v závěru koncertu dostal dodatečně k narozeninám dort s fontánou a květiny,“ dodal závěrem našeho rozhovoru oslavenec.   

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků