Hanychová se fotila pro pány. A ukázala toho mnohem víc!

Hanychová se fotila pro pány. A ukázala toho mnohem víc! Foto: Jaroslav Urban pro Tatry Mountain Resorts

Podívejte se, čím obnažená Agáta Hanychová při focení pro dospělé vystrašila školáky

Když se Agáta Hanychová (35) fotí nahá do pánského časopisu, nemůže to probíhat úplně normálně. Zatímco každá jiná modelka by měla v rukávu historky o úžasné tvůrčí atmosféře, z Agáty vypadlo, kde vypadají nejlépe její bradavky, jak ohrozila mravní výchovu mládeže a proč není primitivní modelka. Podívejte se do fotogalerie na první várku odvážných snímků přímo z focení, jež končilo po odhození poslední blůzky a spodního prádla až úplnou nahotou!

"Vybrala jsem si focení v zimním středisku. Nejsem přece obyčejná trapná modelka, která se musí fotit u moře. A na sněhu vypadají bradavky líp," rýpla si do kolegyň Hanychová, která o zakázku snů nepřišla ani poté, co jí splaskly vnady z pětek na jedničky. "No a co. I malý prsa jsou sexy," hází to za hlavu dcera Veroniky Žilkové, jež se nahá ukázala i na svém profilu na sociální síti.

Agáta se fotila na několika lokacích lyžařského střediska Jasná v Nízkých Tatrách. Nejhorší to bylo u ledového potoku Demanovka. "Byla strašná zima, mínus pět stupňů, a já se tam musela producírovat nahá," postěžovala si. Jinak už ji ale čekala téměř zábava. Zasmála se, když se vlekaři hádali, kdo z nich bude obsluhovat lanovku, aby měl na nahou českou krásku nejlepší výhled. A v jednu chvíli vylekala i dětičky školou povinné.

"Když jsem stála na hoře Chopok, byl tam takový vítr, že mi strhl šaty. Ulítly mi a já tam stála úplně nahá, snad jen kalhotky jsem měla. A do toho děti na vleku. Měla jsem strach, abych jim nebyla špatným vzorem," promluvila závěrem uvědomělá matka, která své naprosto bez zábran odhalené tělo ukáže čtenářům Super.cz v nejbližších dnech. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků