Kordula Stropnická Super.cz

Kordula Stropnická po letech ve společnosti: Krásná dcera Veroniky Žilkové kašle na šoubyznys, ve stopách rodičů nepůjde

Dcera Veroniky Žilkové (61) a Martina Stropnického (65) a sestra Agáty Prachařové Kordula roste do krásy. Zatím to ale vypadá, že ve stopách svých rodičů nebo sestry nepůjde. "Raději bych zkusila něco jiného. Jak to vidím, není to nic pro mě. Spíš bych šla jinou cestou," řekla Super.cz Kordula.

"Herectví mě neláká. Není to můj šálek kávy. Baví mě zpívat a tančit, dřív jsem chtěla zkusit muzikály, taky jsem chtěla být právničkou. Zatím se budu věnovat hlavně studiu," vysvětluje krásná Kordula.

Studuje v Izraeli, nyní dálkově. "Nyní mám školu online. Po prázdninách se tam budu vracet. Na rok určitě. Studuji v angličtině, češtinu doháním po škole. Je to šílený. Angličtina v Česku není dobrá, já měla smůlu na učitele, neuměla jsem moc dobře. Byla to pro mě velká práce. Pořád se učím," dodala Kordula na otevření nového obchodu s dětskou módou, kam dorazila s maminkou Veronikou, sestrou Agátou i jejími dětmi Miou a Kryšpínem.

Závěrem jsme se ještě vrátili k tomu, jestli nepomýšlela na to, jít v Agátiných modelingových stopách. "Ráda bych si to zkusila. Ale věnovat se tomu určitě nebudu," smála se. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků