Se čtyřměsíčním synem Jáchymem

Se čtyřměsíčním synem Jáchymem Foto: Babybio (5x)

Vrací se s dětmi zpět k přírodě. Andrea Růžičková se nechá klidně vyfotit při kojení

Řadu let si užívala městského života. Po narození druhého syna ale Andrea Růžičková (37) dala vale městu a ze zrekonstruovaného bytu na pražských Vinohradech se s rodinou přestěhovala na venkov.

Dá se říct, že se vrátila do svého přirozeného prostředí, jelikož sama vyrůstala na vesnici u města Hlinné na východním Slovensku. „Celé své dětství jsem vyrůstala na vesnici. Jako malá jsem chodila s mámou pro čerstvé mléko od krav, věděla jsem, odkud jsou suroviny, ze kterých moje máma vaří,“ říká Růžičková, která se stala  ambasadorkou značky vyrábějící produkty z kravského a kozího mléka pro ty nejmenší.

„Pozorovala jsem, jak ženou dobytek na pastvu, sázela jsem brambory, okopávala rajčata a na podzim sbírala jablka. Pomáhala jsem se starat o chov domácích zvířat,“ vzpomíná na dětství herečka známá ze seriálu Vyprávěj či Ordinace v růžové zahradě.

Růžičková se snaží, aby její děti věděly, jak funguje příroda. „Bioprodukty jsem objevila už s Tobiášem. Jáchyma stále kojím, ale až přijde čas, tak budu určitě využívat mléka i příkrmy pro něj,“ doplňuje herečka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků