Zpěvák Petr Kolář

Zpěvák Petr Kolář Foto: Stanislav Peška, ČTK

Manželství Petra Koláře prochází zkouškou, paparazzi ho načapali s milenkou

1. dubna 2011 14:32

Zpěvák Petr Kolář (50) se nechal nachytat fotografy v průběhu milostných her s prodavačkou vstupenek z Divadla Hybernia Lenkou Chlupáčovou. Kolář (50) je přitom už přes osm let ženatý a se svou ženou Zuzanou má dva syny.

Petra Koláře (50), který v současnosti hraje hlavně v muzikálu Michala Davida (57) Kat Mydlář, sledovali paparazzi týdeníku SuperSpy přímo z divadla. Už tam naložil do svého terénního vozu i dvaadvacetiletou prodavačku lístků Lenku. Společnou cestu k domovu si prodloužili zhruba hodinovou zastávkou na odlehlé cestě, kde se věnovali milostným hrátkám. Ty ovšem přítomní fotografové velmi detailně zmapovali.

Následně zpěvák odvezl svou mladou milenku do jejího bytu a sám odjel do svého domu kousek za Prahou. Ani jeden z aktérů celé kauzy se zatím k fotografiím nevyjádřil. Petr Kolář (50) nezvedá telefony a nereaguje ani na zaslané textové zprávy. "K fotografiím se nebudeme vůbec vyjadřovat," řekla Novinkám manažerka zpěváka Lucie Nykodýmová. Žádné stanovisko zatím nevydala ani podváděná Zuzana Kolářová (34).

V nedávných měsících byl podobným způsobem z nevěry usvědčen například zpěvák Matěj Homola nebo herec Miroslav Etzler (53). Zatímco Dara Rolins (45) se po zveřejnění snímků s Homolou okamžitě rozešla, Vilma Cibulková (55) nevěrného Etzlera nejprve vyhodila z domu, ale podle posledních zpráv mu nakonec odpustila a pár je dál spolu. 

Gabriela Wolfová