Martin Zounar slaví 53. narozeniny

Martin Zounar slaví 53. narozeniny Foto: Super.cz/Profimedia.cz a Herminapress

11 snímků bývalého idola žen Martina Zounara: Takhle šel čas s hercem, který se chystá do chomoutu

Herec Martin Zounar (54) slaví narozeniny. V době, kdy se proslavil rolí mladého vojáka Tomáše v seriálu Chlapci a chlapi, byl idolem žen. Dnes je kromě moderování a divadla také stálicí českých nekonečných seriálů. V Rodinných poutech a Velmi křehkých vztazích hrál doktora Bořka Wágnera, který se nechal manipulovat nejen svou maminkou ale i vychytralou partnerkou, kterou mu několik let hrála Alice Bendová. Později přešel do Ordinace v růžové zahradě, kde exceluje rolí Bohdana Švarce, kterému se přezdívá Bobo. Přesto, že nepatří mezi prvoplánově kladné postavy, po boku Martiny Randové alias prodavačky lahůdek Heluš, diváky ohromně baví.

Martin Zounar se do svých rolí vrhá po hlavě. To předvedl i loni během divadelní premiéry s názvem Dva nahatý chlapi, kdy se svým mladším kolegou Martinem Krausem vystoupili na pódiu úplně nazí, zakrývali se pouze prostěradly, ale i tak měli diváci několikrát příležitost vidět jejich obnažené pozadí.

K herectví to táhne i jeho dceru Claudii (11), kterou má herec z předchozího manželství. Nedávno si například zahrála v seriálu Slunečná.

I když manželství s maminkou jeho jediné dcery nedopadlo, už více než rok je šťastný po boku přítelkyně Kateřiny, kterou dokonce letos požádal o ruku. Přesto, že má každý z partnerů jednu ratolest z přechozího vztahu, společným potomkům se dle vlastních slov nebrání. Kromě jiných zájmů je spojuje i láska ke čtyřnohým mazlíčkům. V době, kdy byl herec sám, mu byla věrnou společnicí a nejlepší kamarádkou doga Limpa. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků