Pavol Habera přiletěl z Ameriky

Pavol Habera přiletěl z Ameriky

Televize si oddychla, Habera usedne v porotě SuperStar: Nemohl se dostat z Ameriky domů. Muselo pro něho soukromé letadlo

Muzikant Pavol Habera (59) je v Praze a produkce SuperStar si může oddychnout. Zpěvák a porotce novácké pěvecké show trávil karanténu ve svém domě na Floridě a hrozilo, že se nevrátí do Čech do začátku přímých přenosů. Lety z Floridy jsou prakticky všechny zrušeny. I když si koupíte letenku, krátce před letem se dozvíte, že se do Česka nedostanete.

A to se zřejmě stávalo i Haberovi. Nakonec se domů přeci jen dostal. Ale za výrazně obtížnějších a především dražších podmínek. Habera z Ameriky odletěl běžným letem do Frankfurtu. Tam ho vyzvedlo soukromé letadlo, které ho dopravilo do Prahy.

Podle informací Super.cz zaplatila Haberovi soukromé letadlo televize Nova. V neděli se Habera prvního přímého přenosu zúčastní. Diváci i televize se může radovat. A jak jsme již informovali, stejně jako ostatní soutěžící či porotci podstoupil na žádost produkce testy na koronavirus, které si všichni v následujících týdnech zopakují. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků