
Hlídá si postavu proteinovou stravou. Foto: Instagram A. Hanychové
Sekla s cigaretami, ale na její váze se to neprojevilo: Agáta Prachařová zapózovala v plavkách
Agáta Prachařová (35) se ráda oddává slunečním paprskům, o čemž svědčí snímky z její zahrady v plavkách, kterými se pravidelně chlubí na sociálních sítích. Díky tomu, že má na zahradě i velký bazén, může během teplých květnových dnů dovádět s dětmi u vody nonstop.
Nyní zapózovala bývalá modelka svým příznivcům v pestrobarevných plavkách, a když nebyl po ruce partner, kamarádka ani jiný fotograf, pomohl jí s focením syn Kryšpín. „Když jsi trapka a chceš fotku v plavkách a fotí tě syn, na víc než dvě fotky šanci nemáš...,“ napsala ke snímkům.
Nedávno nám také svěřila, že přestává po dvaceti letech s cigaretami. Bývalí kuřáci by se jistě shodli, že ve většině případech se při abstinenci přibírá, protože se často zahání chutě jídlem. To ale v případě Prachařové neplatí. „Snažím se hlídat, nepřibrala jsem nic. Jsem teď na proteinové stravě, takže se přibírání vlastně ani nebojím. A hlavně, všechno vyběhám kolem dětí," řekla Super.cz ■
Fotogalerie
Agáta Prachařová zapózovala v plavkách na své zahradě. ■
Foto: Instagram A. Hanychové
I když přestala kouřit, zatím nepřibírá. ■
Foto: Instagram A. Hanychové