Stella Maxwell

Stella Maxwell Profimedia.cz

9 žhavých fotek dlouhonohé modelky Stelly Maxwell: Z bývalé partnerky Kristen Stewart už je třicítka

Modelka Stella Maxwell (32) se stala andílkem Victoria´s Secret v roce 2015 a fanoušci ji v prádle zbožňují. Dlouhonohá kráska, která dnes slaví 30. narozeniny, ale proslula také svými románky s neméně slavnými ženami. Byla spojována například s Bellou Hadid nebo Miley Cyrus, s Kristen Stewart pak byla ve vztahu dva roky. Rozešly se loni a krátce nato začala Stewart randit se scenáristkou Dylan Meyer.

V druhé polovině loňského roku byla Maxwell také spojována s modelkou Langley Fox, zpěvákem Liamem Paynem, modelem Jordanem Barrettem nebo v podstatě s kýmkoliv se objevila po boku. Žádný vztah však zatím veřejně nepřiznala. Ne že by v minulosti byla zvlášť sdílná, co se jejího milostného života týče.

Stella je také velkou bojovnicí za práva zvířat, během karantény nabádala sledující, aby si adoptovali psy z útulků, ale aby byli zároveň zodpovědní při jejich venčení a dodržovali rozestupy a další hygienická opatření. Ona sama je majitelkou psíka, kterého před lety adoptovaly společně se Stewart. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků