Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow Profimedia.cz

Gwyneth Paltrow se pochlubila krásnou a „děsně inteligentní“ dcerou. Takhle Apple oslavila šestnáctiny

Herečka a podnikatelka Gwyneth Paltrow (49) je matkou dvou dětí, z nichž starší, dceři Apple, je čerstvých šestnáct let. Doba sice oslavám nepřeje, herečka ale pro dceru zorganizovala „drive-by party“, pozvala její přátele, kteří projeli auty kolem domu, aby jí alespoň tímto způsobem popřáli.

Apple Martin oslavila 16. narozeniny

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I can’t believe I’m actually writing these words but... happy sweet sixteen my darling girl. You are the light of my heart, you are pure joy. You are wickedly intelligent and you have the best, most dry, most brilliant sense of humor. I have the best time being your mom. I love our nightly evening chats when I really get to hear what’s on your mind. You work hard to get whatever it is you want to achieve, and you have grit and responsibility in spades. I am so damn lucky to be your mother, you beautiful, kind young woman. Thank you for choosing me. I adore you to the moon and back a zillion times. I’m sorry you are having this particular birthday during these circumstances, but as always with you, you find the best in everything.

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow), Kvě 14, 2020 v 1:28 PDT

„Nemůžu věřit tomu, že píšu tato slova... krásné šestnácté narozeniny, zlatíčko. Jsi světlem mého srdce, mojí radostí. Jsi děsně inteligentní a máš ten nejlepší, nejsušší a nejvytříbenější smysl pro humor. Být tvou mámou si hrozně užívám,“ přála Paltrow Apple.

„Miluji naše večerní pokecy, kdy se opravdu dozvím, co ti běží hlavou. Pracuješ na tom, abys dosáhla svých cílů a jsi zodpovědná. A já jsem klikařka, že můžu být tvou mámou, ty nádherná a milá mladá dámo. Díky, že sis mě vybrala. Zbožňuji tě. Je mi líto, že zrovna tyto narozeniny slavíš za takových okolností, ale ty jako vždycky najdeš ve všem to dobré,“ dodala herečka.

Paltrow má obě děti, ještě mladšího syna Mosese, s hudebníkem Chrisem Martinem. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků