Goldie Hawn je aktivní žena.

Goldie Hawn je aktivní žena. Profimedia.cz

Procházkami to nekončí. Takhle si dává 74letá Goldie Hawn do těla za zavřenými dveřmi

Herečka Goldie Hawn (74) miluje aktivní životní styl. Na procházkách po Los Angeles je ji vidět s železnou pravidelností a cvičí i doma. S fanoušky sdílela video, na kterém skáče na trampolíně a vyzývá i je k pohybu. „Tančete, skákejte a kruťte se, jako by se nikdo nedíval,“ píše. Tedy klobouk dolů.

Videem zároveň připomněla program MindUp své neziskové organizace (Goldie Hawn Foundation), který se zaměřuje na učení dovedností a znalostí, jež děti potřebují k regulaci stresu a emocí a budování pozitivních vztahů.

Na video zareagovalo mnoho hereččiných fanoušků a přátel včetně dlouholeté kamarádky Melanie Griffith, která Goldie vzkázala, že je „bomba“. Nelze nesouhlasit.

Co se životního stylu týče, kromě pohybu, který praktikuje denně, herečce prospívá také střídmost v jídle. „Moc nejím. Myslím, že se lidé přejídají. Necpu se a jídla moc nemíchám. Dám si třeba misku čočky. Nemíchám ji se spoustou dalších věcí. Také každý den piji zelený džus,“ říká a přidává ještě jednu důležitou radu: „A snažím se zůstat pozitivní!“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků