Timotej Májský zazpíval v tzv. Super Výběru, ze kterého vzejde deset finalistů SuperStar, píseň Crazy kapely Gnarls Barkley. Video: TV Nova

Habera v SuperStar drsně sepsul soutěžícího: Chtělo se mi blít, reagoval na tohle vystoupení

Že Pavol Habera (60) v hodnocení soutěžících v SuperStar nejde daleko pro ostré slovo, je všeobecně známo. Ostatně ne nadarmo se mu říká „kat“. Tím zatím posledním, koho sepsul, je Timotej Májský, který zpíval hit Crazy americké kapely Gnarls Barkley.

A zatímco Leoši Marešovi (46), který ukázku sdílel i na svém instagramovém účtu, se vystoupení líbilo, Haberovi ne. Timotejova interpretace mu nesedla. „Na mě to působilo tak, že to není písnička, ale psychiatrie. Přešpekulované věci moc nemusím, takové ty zadky vystrčené. Na mě to nezabírá. Chtělo se mi blít, velebnosti,“ řekl doslova.

Hodnocení Mareše bylo mnohem vstřícnější, vystoupení bral jako povedenou show. „Mně se ty zadky líbily. Máš to vyšpekulované jako choreografii. Sedlo ti to. Hlasově to bylo super. Jseš jako nějaká hotová světová hvězda, která má ale psychické problémy a hned po tomto vystoupení přeruší svou světovou tour a půjde do léčebny,“ vtipkoval v závěru. 

Se kterým z porotců názorově souzníte?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků