Pavel Vítek se pochlubil zahradou Super.cz

Jak se udržuje v kondici? Běhá po karlštejnských kopcích, hrabe se v hlíně a vaří. Pavel Vítek se pochlubil zahradou a kuchyní

Válení a uždibování dobrot u televize tady nehrozilo. Zpěvák Pavel Vítek byl sice celou dobu nouzového stavu zavřený doma v domku se zahradou na Karlštejně, ale pořád měl co dělat. A snažil se držet si i figuru, aby nedělal na jevišti, až zase bude moct vystupovat, sám sobě ostudu.

"Měl jsem toho spoustu co dohánět. Uklidil jsem si archiv, začal jsem zase hrát na kytaru, pracuju na zahradě a po zimní pauze jsem začal zase běhat, což tedy bylo docela náročné. Máme u nás kopce, takže prvních patnáct minut jsem sotva lapal po dechu, než jsem se dostal na hřebeny, po nichž už se zase běží příjemně," vypočítal.

Pavel má v domácnosti s partnerem Janisem Sidovským na starosti i vaření a nakupování, tudíž dohlíží na to, aby se jedlo zdravě. "Na velký nákup jedu jednou za dva až tři týdny, kdy naložím plné auto. Snažím se o kombinace, aby tam bylo hodně zeleniny a ovoce. Janise jsem naučil jíst i syrový česnek na imunitu. A už mi roste i moje vlastní zelenina ve skleníku," pochlubil se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků