Herečka Simona Prasková maká na postavě. Super.cz

Na Soudkyni Barbaru by raději zapomněla: V dalších projektech chce být femme fatale. Musí hubnout, aby se mohla svlékat

Herečku Simonu Praskovou si budete pamatovat jako představitelku soudkyně Barbary ve stejnojmenné sérii. Roli z tohoto ranku měla i ve filmu Cena štěstí režisérky Olgy Dabrowské. Ráda by se z něj ale vymanila. A protože má nabídku hned na dvě osudové ženy, musí na sobě pořádně zamakat.

Simona začala po Vánocích a se cvičením, s trenérem Janem Adensamem pokračovala i v karanténě, kdy přišla i na nápad na nový projekt, aby se prý neukousala nudou. "Myslím, že název Coronaponorka se na to hodí," smála se, když jsme ji navštívili u ní doma, kde natáčení s malou partičkou probíhá.

Souvisí právě se cvičením. "Měl by to takový malý seriálek, kde je vedle cvičení i vztahový příběh, ale víc prozrazovat nechci, čekáme na reakce diváků," vysvětlovala. Na natáčení spolupracuje s režisérem Markem Dobešem, jenž pro ni má na příští rok velkou roli, která je podmíněna dokonalou postavou.

"Cvičím a budu cvičit ještě minimálně rok, protože ta femme fatale musí být kouzelná, zblbne všechny chlapy, a hlavně si zachová svoji nezávislost. Navíc v takových rolích můžete ukázat i svoje nitro na rozdíl od těch soudkyň a úřednic, které jdou jen po povrchu. Femme fatale jsou role první třídy. A na tenhle typ mám ještě jednu nabídku od Jirky Vondráka z Brna," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků