Sophie Turner už těhotenské bříško neschová.

Sophie Turner už těhotenské bříško neschová. Profimedia.cz

Tohle bříško už neschová: Hvězda Hry o trůny Sophie Turner čeká první dítě se slavným zpěvákem

Po třech měsících je konec všem spekulacím. Sophie Turner (26) čeká svého prvního potomka s manželem Joem Jonasem. Herečka, která proslula jako Sansa Stark ve Hře o trůny, doposud nepotvrdila ani nevyvrátila těhotenství, o němž se spekuluje dlouhé týdny, ale bříško už dále nemůže skrývat.

Pár vyfotili na procházce v okolí jejich domu v LA a i z fotografií je patrné, jak se herečka zakulatila. Doposud Sophie skrývala pupík pod volnými outfity, ale černé triko, které oblékla na vycházku, už ho zkrátka nezakrylo.

Joe a Sophie se vzali loni v květnu při obřadu v Las Vegas, který byl překvapením i pro Turner samotnou. V červenci pak uspořádali ještě jednu veselku, které se účastnila rodina a přátelé. Ta se odehrála na jihu Francie a proběhla se vší parádou.

Herečka se nechala slyšet, že by nikdy nevěřila, že se provdá v tak mladém věku. Dokonce prý byla připravená být single celý život. To se jí ale naštěstí nesplnilo a nyní se těší i na roli maminky. Tu zřejmě také neočekávala tak brzy, ale jistě jí bude velmi slušet. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků