America Ferrera porodila druhé dítě.

America Ferrera porodila druhé dítě. Profimedia.cz

Herečka, z níž v její nejslavnější roli udělali ošklivku, se stala dvojnásobnou matkou

Herečka America Ferrera, známá především z role ošklivky Betty ve stejnojmenném seriálu (předloha českého seriálu Ošklivka Katka s Kateřinou Janečkovou v hlavní roli), se stala dvojnásobnou matkou. S manželem Ryanem Piersem Williamsem přivítali dceru. Jejich syn Sebastian oslaví koncem května druhé narozeniny.

Herci America Ferrera a Ryan Piers Williams se stali dvojnásobnými rodiči. Po klukovi mají holčičku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

LUCIA MARISOL WILLIAMS arrived on May 4th to give me my Mother’s Day hugs and kisses herself. Mama, Dada & Big Brother are over the moon to welcome her bright light to our family. Quarantine may have canceled her Baby Shower but it didn’t stop us from collecting and delivering essential supplies to #YesWeCanMobileSchools - spaces for moms and children at the border to learn, play, and stay safe through these hard times. Dear friends, if you’re considering sending Lucia a gift, please donate to @yeswecanwf in her name. Or make a donation today in honor of the Moms you love! Visit www.yeswecan.world for more info. Thank you @elsamariecollins @evalongoria & @thisisabouthumanity for organizing the baby shower and donations! And thank you to to all my friends and loved ones who donated gifts to support these beautiful families! Enjoy the video of your gifts reaching families! #WelcomeLucia #FamilyOfFour #MayTheFourth #MothersDay

Příspěvek sdílený America Ferrera (@americaferrera), Kvě 10, 2020 v 12:18 PDT

„Lucia Marisol Williams přišla 4. května, aby mě na Den matek mohla políbit a obejmout. Máma, táta a velký brácha jsou nadšení, že ji mohli přivítat v rodině,“ představila herečka svou dceru světu.

Spolu s oznámením o narození dítěte vyzvala své fanoušky k charitativní činnosti. Konkrétně k podpoře nadace Yes We Can, která zajišťuje bilingvní programy pro děti migrantů na americko-mexické hranici. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků