Péči o pleť a tělo musíme vrátit do normálu. S těmito tipy to zvládnete a ještě ušetříte!

Nejspíš i vy máte za sebou dva dlouhé měsíce bez profesionální péče o pleť. Kůže je podrážděná, problémové partie volají po změně. Specialisté Asklepionu si proto pro vás připravili 3x mimořádnou slevu na ošetření, která vás znovu postaví na nohy.
Péče o tělo i pleť

Péče o tělo i pleť

Hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou je momentálně ošetřením číslo jedna. Dlouhým nošením roušek, minimem sluníčka a také následkem zimy je naše pleť podrážděná, trpí a potřebuje se připravit na léto. Potřebnou vláhu přesně do takové hloubky, kam je potřeba a kam se nedostane žádný hydratační krém, jí zajistí kyselina hyaluronová. Hloubkovou hydrataci kyselinou hyaluronovou vám nyní ve všech centrech Asklepion zkušení dermatologové aplikují s mimořádnou pokaranténní slevou 20 %! S objednáním ale neváhejte, termíny rychle mizí.

Hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou

Plavky budeme nosit i letos, tak žádné výmluvy na karanténu 

Podepsala se dlouhá doba omezeného pohybu na vaší postavě? Problémové partie, které teď možná neodpovídají vašim představám, spolehlivě vylepší lékařská kryolipolýza Cooltech. A protože v Asklepionu nechtějí, abyste na formování postavy zůstali sami, mají pro vás další mimořádnou pokaranténní slevu 20 % na likvidaci tukových buněk mrazem.

Plavky budeme nosit i letos

Kryolipolýza Cooltech je nejoblíbenějším ošetřením pro formování postavy. A také nejúspěšnějším. Klinické studie u ní prokázaly úbytek tuku až o 80 % během 4 měsíců, bez operace a hladovění! Výsledky jsou vidět hned, ale dalších několik týdnů dále hubnete. Účinky Cooltech jsou nesrovnatelné s běžnými kryolipolýzami z kosmetických salonů. Ošetření je vhodné pro ženy i muže. Skvělých výsledků dosahuje v oblastech břicha, stehen, hýždí, zad, paží i boků. Ošetřit je možné vždy 2 partie najednou.

Podbradek už pod roušku neschováte 

Roušky tady s námi nejspíš nějaký čas ještě budou, ale stále více je budeme odkládat. V Asklepionu mají další prověřenou a cenově zvýhodněnou záchranu pro ty z nás, které trápí tzv. druhá brada. Oblíbená injekční lipolýza rozloží tukové buňky v oblasti podbradku a vykonturuje vám štíhlejší tvář. Výsledky jsou ošetření jsou trvalé. Co ale není trvalé, je pokaranténní 20 % sleva.

Podbradek už pod roušku neschováte

Užijte si i letos jaro a léto na plno s krásnou pletí a křivkami podle svých představ díky péči nejzkušenějších dermatologů u nás. 


Časová osa článků