Marley Wildthing v klipu k písni No Room.

Rakouská zpěvačka, která našla domov v Česku, umí zaujmout nejen svými modrými vlasy, ale i hlasem

Narodila se sice v Rakousku, k srdci jí ale přirostla Česká republika. Zpěvačka a skladatelka Marley Wildthing se u nás rozhodla před pěti lety začít žít a tvořit.

Tato divoška, která na první pohled zaujme svou na modro obarvenou kšticí, aktuálně představuje nový videoklip z připravovaného debutového alba. Po skladbách Tunnelvision a Melting, jejichž vizuální podobu vypustila do světa loni, dnes představuje Marley jednu ze svých nejoblíbenějších písniček a tou je singl No Room.

Skladba, kterou Marley napsala se svým kytaristou Michalem Seitlem, pojednává o nalezení nové lásky a o obavě, zda se pro ni najde v životě toho druhého volné místo. Video se naopak zabývá opouštěním vzpomínek na lidi z minulosti.

„Někdy se neočekávaně ocitneme na osamělém místě, ale místo toho, abychom se pokusili vyplnit toto místo další osobou, můžeme se rozhodnout naučit milovat sami sebe, občasnou samotu a najít radost ve vztahu se sebou samým,” říká Marley.

Video bylo natočeno již v lednu, ale v zásadě se s trochou představivosti velice hodí k tomu, co všichni zažíváme v posledních měsících. Režii měl na starosti stejně jako videoklip k písní Tunnelvision David Dougles.

„Skladba No Room je naším druhým společným projektem, takže k sobě máme již značnou důvěru. Marley jsem představil několik nápadů a společně jsme vybrali ten pravý. Klip vypráví o dívce, která se vyrovnává s nenaplněnými milostnými příběhy. Na zobrazení vzpomínek jsme ve videu využili 8mm filmový materiál. Natáčení nám zabralo tři dny, během kterých jsme pracovali s vynikajícími a talentovanými lidmi. Produkci zajistila společnost 25films. Věřím, že Marleyina skladba společně s naším vizuálem zasáhne srdce, uši i oči a dostane se mezi vaše oblíbené skladby,“ doplňuje režisér klipu David Dougles. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků