Dominika Gottová se pochlubila dávnou láskou.

Dominika Gottová se pochlubila dávnou láskou. Foto: facebook D. Gottové

Dominika Gottová se pochlubila dalším slavným muzikantským úlovkem: S exmilencem si volají, vypadá o dost líp než manžel

Dcera zesnulého Karla Gotta (✝80) se sice na hudební dráhu nevydala, ale pro muzikanty měla vždycky slabost. A tím nemyslíme pouze jejího stále ještě manžela Tima Tolkkiho, jenž se proslavil v metalové kapele Stratovarius. Dominika Gottová (47) ještě před ním randila s dalším světově známým hudebníkem.

"Krásný překvapivý telefonát na dálku z Ameriky v noci od mého bývalého milence Joeyho DeMaia z kapely Manowar. Po mnoha letech stále přátelé. Povídali jsme si až do pěti. Sdíleli jsme naše nádherné vzpomínky na turné po Americe, Švýcarsku, Itálii, Německu," pochlubila se na Facebooku, že jsou s baskytaristou stále v kontaktu.

"Vždy budu podporovat vaši hudbu! A miluji váš pozitivní způsob myšlení a způsob, jakým můžete pobavit přátele. Když přijde možnost cestovat, opět se potkáme na turné a užijeme si společně heavy metal a pobavíme se," plánuje setkání s Dominika.

Dlužno říct, že lídr Manowaru je o dost větší fešák než její manžel Timo, a to v březnu oslavil už šestašedesáté narozeniny. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků