Před plastikami se mohla považovat za krásnou ženu.

Před plastikami se mohla považovat za krásnou ženu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Donatella Versace slaví narozeniny: Podívejte se, jak se sympatická blondýna proměnila ve voskovou figurínu

Italská návrhářka Donatella Versace v sobotu slaví 65. narozeniny. Mnoha ženám ve stejném věku se s oblibou lichotí, že na své roky rozhodně nevypadají, v jejím případě to ale neplatí.

Královna všech plastických operací, která by si nejspíš přála vyrovnat se mladým manekýnkám, je proslulá nejen svým talentem a obchodními dovednostmi, ale bohužel hlavně tím, že neumí přijmout svůj věk.

Narodila se jako nejmladší ze čtyř dětí, mezi dva bratry a sestru. Dnes je naživu pouze její bratr Santo. Nejznámějším ze všech sourozenců byl Gianni, který módní impérium založil, a ke kterému Donatella vzhlížela. Bohužel byl v roce 1997 zastřelen sériovým vrahem.

Návrhářka měla s bratrem skvělý vztah a tragická událost ji pochopitelně zasáhla. Rozhodla se ale posbírat síly a v budování značky i zvučného jména pokračovat. Dodnes se jí to daří, což dokazuje i fakt, kolik světových celebrit obléká, s mnohými ji dokonce pojí přátelství. Patří mezi ně například Lady Gaga (35), Jennifer Lopez (51), Madonna, Demi Moore (58) nebo Beyoncé.

Přesto, jak úspěšnou ženou je, média častěji plní snímky její znetvořené vizáže než její pracovní výsledky. Není ale divu, kvůli touze po dokonalosti přestala vnímat, co je ještě zdravé a přirozené. Podívejte se v galerii, jak šel s módní ikonou čas. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků