Gabriela Koukalová

Gabriela Koukalová Foto: Instagram G. Koukalové

Čarodějnice ve výskoku. Gabriela Koukalová pobíhá po Jizerkách i s manželem „manipulátorem“

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (32) v posledních týdnech musela čelit spekulacím o rozchodu s manželem Petrem Koukalem.

Navíc se o svém muži ve zpovědi Lucie Šilhánové pro web Bez frází dočetla, že byl ve vztahu s moderátorkou a bývalou plavkyní Lucií Šilhánovou velkým manipulátorem.

Na všechna tato tvrzení reaguje Gábina po svém. Momentálně si užívá přírodu v Jizerských horách, kde sportuje a ve svých slovech zmiňuje i manžela. A také se prý bojí pálení čarodějnic.

„Radši letím pryč, ještě by mě mohli zítra upálit,“ smála se Koukalová pod snímkem efektního výskoku. Předtím běhala v lese společně s badmintonistou Honzou Janoštíkem. Petr Koukal je přitom hecoval a dělal jim časomíru.

Gabriela Koukalová

Instagram G. Koukalové

„Honzovi děkuji za trénink, manželovi „manipulátorovi“ za časomíru a dodání kuráže k tréninku a Kylie za prima psí doprovod,“ napsala Koukalová. Slovo „manipulátor“, kterým narážela na zpověď Šilhánové o vztahu s Koukalem, pak raději smazala. Zřejmě si uvědomila, že nemá smysl se v minulosti rýpat, ať byla jakákoliv. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků